woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
lahze akhar
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۲۰

تور اروپا سرشار از جاذبه هاي مختلف گردشگري از جاذبه هاي طبيعي گرفته تا جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي بوده و هر گردشگري با هر علايق و سلايقي را مجذوب خود مي نمايد. در ميان كشور هاي مختلف اروپايي كه هر يك به تنهايي در زمينه ي جذب گردشگر در دنيا حرفي براي گفتن دارند. فرانسه با جذب بيش از 80 ميليون توريست خارجي ، اسپانيا با 60 ميليون گردشگر و ايتاليا با جذب 46 مليون توريست در سال بيشترين آمار جذب گردشگر را داشته و پيشروان جذب گردشگر در قاره سبز محسوب مي شوند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۲:۰۶

شهر توكيو يكي از شهرهاي بزرگ و گران قيمت در جهان مي باشد و به همين دليل گردشگران تور توكيو مدت زمان زيادي نمي توانند در اين شهر اقامت داشته باشند. قيمت زمين ها در شهر توكيو بالا بوده و قدرت خريد براي هر كسي وجود ندارد. اين شهر كه پايتخت كشور ژاپن مي باشد، با وجود اين كه از همه لحاظ شهري گران به حساب مي آيد، اما باز هم تقاضا براي سفر با تور توكيو بين جهانگردان وجود دارد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۱:۲۵

در اين بخش از سايت لحظه آخر قصد داريم اطلاعاتي در رابطه با موقعيت مكاني و ‏جغرافيايي شهر زيبا و توريستي ونيز در اختيار كاربران سايت همچنين گردشگران تور ونيز ‏قرار دهيم. اين شهر جزيره اي در شمال شرق كشور زيبا و توريستي ايتاليا مي باشد كه بخشي از ‏تالاب ونتزيا بوده و در نزديكي درياي آدرياتيك واقع شده است. اين شهر با شهر كانال ها معروف مي باشد و مركز ناحيه ونتو محسوب مي شود. اين شهر ‏هم سطح دريا است و داراي 118 جزيره است كه برخي از آن ها با پل به يكديگر متصل ‏مي شود.  همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۲:۳۱

بيروت شبه جزيره اي است مثلثي شكل كه شمال و غرب آن به درياي مديترانه منتهي شده و منطقه اي خوش آب و هوا و مناسب براي گردشگران تور بيروت محسوب مي شود. اين شهر به دليل قرار گرفتن در جوار درياي مديترانه، داراي اقليم آب و هوايي مديترانه اي مي باشد. آب و هواي مديترانه اي از تابستان هاي گرم و مرطوب و زمستان هاي ملايم و مطلوب برخوردار مي باشد. قرار گرفتن اين شهر در منطقه با آب و هواي مديترانه اي، تور بيروت را به يكي از محبوب ترين تور هاي خاورميانه تبديل كرده است. لازم به ذكر است كه فصل زمستان، زمان مناسبي براي سفر گردشگران تور بيروت مي باشد. همان طور كه مي دانيم اكثريت مردم كشور لبنان (چيزي حدود 60 درصد) مسلمان بوده و پايتخت اين كشور از اين قاعده مستثني نيست. گفتني است نيم بيشتر 60 درصد مسلمان كشور لبنان را پيروان مذهب شيعه تشكيل مي دهند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۱:۵۴

در ماه هاي محرم و عزاداري امام حسين (ع) تور كربلا و سفر هاي زيارتي به كشور عراق به صورت چشمگيري افزايش پيدا مي كند كه شيعيان راهي كربلا و ديگر شهر هاي عراق مي شوند.
به طور كلي كربلا يكي از مهم ترين شهر هاي زيارتي عراق و جهان مي باشد ، مرقد امام حسين و حضرت عباس آن را به يكي از قطب هاي گردشگري مذهبي تبديل كرده است.در طول سال شيعيان و محبان ائمه اطهار همراه با تور كربلا سفر مي كنند و در مناسبت هاي تاسوعا ، عاشورا و اربيعين تعداد تور كربلا و جمعيت زائران به اوج مي رسد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۵:۰۲

در اين بخش قصد داريم اطلاعاتي در رابطه با موقعيت مكاني و جفرافياي ‏كشور قطر در اختيار كاربران سايت لحظه آخر همچنين گردشگران تور قطر ‏قرار دهيم. 
كشور قطر در جنوب خليج فارس و در قسمت شرقي شبه جزيره عربستان ‏واقع شده است و از جنوب داراي مرز مشترك با كشور عربستان صعودي ‏است و از شمال، شرق و همچنين غرب به درياي خليج فارس راه دارد. اين ‏كشور زيبا و توريستي در يك دشت و صحراي خشك و صاف قرار دارد و ‏شهر هاي آن عبارتند از وكره، خور، دخان، زباره، شمال، مسيعيد، رأس لفان.  
همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۴:۲۲

كاپادوكيا كه منطقه‌اي تاريخي است كه در آناتولي مركزي كشور تركيه واقع شده است و اين منطقه به خاطر نماي شبيه به ماه، شهرهاي زيرزميني، كليساهاي غار مانند و خانه هاي حفاري شده در دل صخره كه دارست، مشهور شده است، اين منطقه بسيار مورد توجه باستان شناسان و همچنين گردشگران تور كاپادوكيا قرار گرفته است. منطقه كاپادوكيا از قدمتي طولاني برخوردار است و يكي از چند شهر سنگي در جهان به شمار مي آيد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۳۶

دليل استفاده از تور استانبول و يا تور تركيه در كشور ما اكثرا خريد و واردات پوشاك به كشور مي باشد زيرا يكي از صنعت هاي مهم در اين شهر توليد پوشاك مي باشد. 
شهر استانبول نيز همانند تمامي شهر هاي ديگر داراي هتل هاي 3 ستاره تا 5 ستاره مي باشد، به عنوان يك مرجع گردشگري به شما پيشنهاد مي شود از هتل هاي 4 ستاره و بالاتر اين شهر براي سفر استفاده نماييد زيرا اكثر هتل هاي ارزان استانبول داراي كيفيت خوب و مطلوبي نمي باشند و مناسب خانواده هاي ايراني نمي باشند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۳:۳۷

قابل توجه گردشگران تور لبنان، اين كشور در شرق درياي مديترانه واقع شده و به طور كلي منطقه اي كوهستاني مي باشد. مناطق ساحلي لبنان نقش مهمي در صنعت كشاورزي اين كشور دارد. از رودخانه هاي اصلي اين كشور مي توان به رود خانه هاي ليطاني، عاصي و كلب اشاره كرد. مساحت كشور لبنان در حدود 10452 كيلومتر مربع است. همچنين از لحاظ مقدار مساحت رتبه 166 را در بين كشور هاي بزرگ دارد. همچنين رشته كوه هاي لبنان شرقي و رشته كوه هاي لبنان غربي دو رشته كوه اصلي اين كشور مي باشد. گردشگراني كه به مناطق كوهستاني علاقه مند هستند بايد تور لبنان را در برنامه سفر هاي خود قرار دهند. زبان رسمي اين كشور عربي بوده اما بدليل وجود اقليت هاي مختلف در اين كشور، مردم هر منطقه به زبان محلي خود صحبت مي كنند. گردشگران تور لبنان بهتر است به دو زبان انگليسي و عربي مسلط باشند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۲:۰۸

كشور تايوان متشكل از چندين مجمع الجزاير است كه در قسمت شرقي آسيا و در جنوبي سرقي چين واقع شده است. پايتخت تور تايوان تاپيه نام دارد كه در اين شهر، شما مي توانيد طلاقي فرهنگ غني 300 ساله تايوان و مدرنيته را به راحتي حس و مشاهده كنيد. تقريبا 75 درصد از مساحت جزيره را مناطق سخت و كوهستاني پوشانده اند و تنها يك سوم از اين مساحت را دشت هاي صاف و هموار شامل مي شوند، كه اكثريت جمعيت كشور در اين منطقه زندگي مي كنند. به عبارت ديگر مي توان گفت كه براي زندگي كردن بخش غربي جزيره داراي ازدحام جمعيت بيشتري است نسبت به بخش شرقي آن و اكثريت مردم در جلگه غربي جزيره سكني گريده اند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ